O mnie

KANCELARIA ADWOKACKA

Adwokat Marcin Chruściel


Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, obronił pracę magisterską z zakresu postępowania cywilnego pod kierunkiem naukowym dr Pawła Jandy, uzyskując tytuł zawodowy magistra Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

W latach 2016-2018 odbył aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie, zwieńczoną uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego oraz wpisem na listę adwokatów.

Doświadczenie zawodowe zdobył podczas praktyk studenckich jak i aplikacji adwokackiej, którą odbył pod patronatem adwokata Magdaleny Seweryn – Misztal w Kancelarii Adwokackiej adwokata dr Janusza Gładyszowskiego, adwokata Romana Gładyszowskiego i adwokata Magdaleny Seweryn – Misztal w Krakowie.

W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmował się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Obsługiwał także klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz sprawami z zakresu upadłości konsumenckiej.

Posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie.